Telefon stacjonarny via iPhone

31-03-2010

Niektórzy chyba nie mogą rozstać się z domowym telefonem. Trzeba przyznać, że produkt stworzony przez Kee Utility naprawdę dobrze wygląda i jest także całkiem funkcjonalny.

Mowa o Desk Phone Dock. Tak naprawdę nie jest to telefon lecz, jak sama nazwa wskazuje, swego rodzaju stacja dokująca o wyglądzie standardowego domowego telefonu. Co tutaj będziemy dokować? Urządzenie działa z iPhonem. Myślę, że DPD to fajne rozwiązanie dla stacjonarnego biura - lepiej taką stację położyć na biurku niż szukać iPhone'a po kieszeniach gdy dzwoni klient ;) Oczywiście jest jeszcze jedna zaleta - nie musimy się obawiać, że naszemu iPhone'owi wyczerpie się bateria.

Desk Phone Dock ma wbudowane 2 głośniki stereo, mikrofon, regulator głośności, wyciszenie, a zasilać go można z USB lub standardowego zasilacza AC. Jeżeli chodzi o odsłuch, to możemy także podłączyć standardowe słuchawki poprzez wejście 3.5mm. Stacja wykonana jest z wysokiej jakości materiałów: aluminium i specjalnego plastiku, który jest lekko "gumowy" w dotyku. Cena jeszcze nie jest znana.

telefon-domowy-iphone1

One comment on “Telefon stacjonarny via iPhone”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *