Tuner TV od Leadteka.

Najnowszy produkt firmy Leadtek ma szansę stać się przebojem rynkowym. Tuner WinFast TV Pro 1920 to oprócz ciekawego wyglądu także szereg nowatorskich rozwiązań.

Leadtek wyposażył swój tuner w sensor umożliwiający automatyczne dostosowywanie jasności obrazu do warunków panujących w otoczeniu. Pozwala to na oglądanie bez konieczności ręcznego dostrajania za każdym razem kiedy zmienia się natężenie światła w pomieszczeniu. Ciekawą funkcją jest możliwość jednoczesnego podglądu aż dziewięciu kanałów telewizyjnych. Poza tym cała obsługa odbywa się poprzez pilot, który jest wyposażony w intuicyjny zestaw przycisków.

winfast-tv-pro-1920_schema_rs

Tuner obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty wyświetlania obrazu, 4:3, 16:9 i 16:10. Maksymalna rozdzielczość wynosi 1920×1200 pikseli. Jeśli połączymy to z procesorem obrazu w który wyposażone jest urządzenie, to możemy oczekiwać jakości obrazu Full HD. Tuner posiada również wejście YPbPr, dzięki któremu możliwe jest podłączenie do niego konsoli. Funkcja PiP pozwoli na jednoczesne wyświetlanie obrazu zarówno z konsoli jak i programu telewizyjnego.

Urządzenie ma wymiary 220x118x40 mm, obsługa oparta jest na interfejsie Plug-n-Play.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Kyocera prezentuje koncepcję, składanego telefonu EOS w technologii OLED

Kyocera prezentuje koncepcję, składanego telefonu EOS w technologii OLED

Koncept zaprezentowanego telefonu nazywa się EOS i jest autorstwa firmy Kyocera

Następny
Bardzo nietypowa umywalka

Bardzo nietypowa umywalka

Nietypowe rozwiązania pociągają nas- ludzi XXI wieku coraz bardziej

Może Ci się spodobać