Wodoodporne MP3.

20-07-2009

Rynek odtwarzaczy MP3 jest tak nasycony, że producenci muszą konkurować ze sobą poprzez wprowadzanie różnych ciekawych rozwiązań. czasami bywa tak, że te rozwiązania są zupełnie niepraktyczne.

Załóżmy, że są osoby które lubią słuchać muzyki pod wodą. Właśnie dla nich firma New Universe stworzyła dwa modele wodoszczelnych odtwarzaczy MP3. Największy nacisk położono na zachowanie komfortu użytkownika przy jednoczesnym osiągnięciu wysokiej odporności urządzenia na zamoknięcie. Zastosowano specjalne słuchawki douszne oraz aluminiową obudowę. Wszystko po to aby zminimalizować ryzyko zniszczenia odtwarzacza.

Jeśli chodzi o możliwości techniczne, to modele New Uniwerse Dolphin i Dolphin Touch posiadają od 2 do 8 GB wbudowanej pamięci flash, drugi odtwarzacz wyposażony jest dodatkowo w radio FM i dotykowy panel. urządzenia charakteryzuje niewielka waga, wynosi zaledwie 25 gramów. Poza tym, producent zadbał o ich uniwersalność, można je zamontować w dowolnym miejscu dzięki specjalnemu paskowi, np. w goglach pływackich lub na przedramieniu.

Nie oceniając przydatności tego rodzaju urządzenia, można stwierdzić, że zastosowanie takich odtwarzaczy będzie miało znikomy zasięg. Jeśli bariera nie będzie cena to może skorzystają z nich osoby aktywnie uprawiające sporty wodne.

Poprzedni wpis:
Kolejny wpis:

One comment on “Wodoodporne MP3.”

  1. Nie zgadzam się z powyższą opinią. Takie mp3 jest świetnym pomysłem. Ludzie przecież uwielbiają słuchać muzyki, to ich odpręża, nastraja, a przecież co może być bardziej relaksującego niż kąpiel przy ulubionej muzyce.??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *