Wygodne kopiowanie danych.

27-03-2009

Aten KVM CS661 to niewielki przełącznik, ułatwiający kopiowanie danych. Urządzenie pozwala na transmisję danych pomiędzy dwoma komputerami w dość łatwy sposób.

Często zdarza się, że musimy w dość nietypowym momencie skopiować jakieś dane. Zazwyczaj nie jesteśmy do tego przygotowani, nie mamy kabla sieciowego czy tez pojemnej podręcznej pamięci. Właśnie w takich momentach pomocne może się okazać nowe rozwiązanie od firmy Aten. Urządzenie łączy ze sobą dwa komputery za pomocą łącz USB.

Co warte zauważenia, że nie ma potrzeby instalowania oprogramowania sieciowego i konfigurowania go. Po podłączeniu urządzenia do obu komputerów odpowiednie oprogramowanie instaluje się automatycznie. Po zakończeniu tego etapu użytkownik ma do dyspozycji prosty w obsłudze interfejs. Dzięki niemu, bez problemu mozna przesyłać dowolne ilości różnego rodzaju plików.

Jednak KVM CS661 to nie tylko przesyłanie danych. Dzięki dodatkowemu portowi USB można podłączyć do niego drukarkę lub inne urządzenie. Podłączona jednostka będzie współdzielona przez oba komputery.

Cena przełącznika kształtuje się w granicach 150-200 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *