Zegarek połączony z telefonem

Zegarek na rękę, który współpracuje z twoim Androidem lub iPhone’m? Przy użyciu tego sprzętu możesz komunikować się za pośrednictwem zegarka – rozmawiając czy wypowiadając polecenia prosto w kierunku własnego nadgarstka!

Sprzęt pokazuje wykonywane do ciebie połączenia i wiadomości tekstowe. Nie musisz więc zerkać na ekran telefonu. Ten niezwykły zegarek będzie informował cię na bieżąco – wibracjami lub wbudowanymi światełkami LED. Możesz odebrać wiadomość, a także odpisać, dyktując mu co ma się w niej znaleźć. Urządzenie reaguje na komendy głosowe, stąd bez trudu obsłużysz za jego pośrednictwem kalendarz i przypomnienia.

To rozwiązanie wydaje się prostsze niż klasyczny zestaw słuchawkowy. W końcu cała komunikacja sprowadza się do zegarka na nadgarstku, który i tak zwykle szalenie się przydaje.  Urządzenia współpracują ze sobą za pośrednictwem Bluetooth. Zegarek pozwala na prowadzenie do 2 godzin ciągłej rozmowy. Ładuje się go przy pomocy micro USB, stąd zawsze można mieć go pod ręką, a precyzyjniej… na ręce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Poprzedni
Kostka Rubika pełna wypukłości

Kostka Rubika pełna wypukłości

W takim wydaniu kostka Rubika sprawdzi się zarówno dla osób niedowidzących i

Następny
Zmieniające kolor świece LED

Zmieniające kolor świece LED

Lubisz nastrój, jaki budują świece?

Może Ci się spodobać