Dual SIM od myPhone.

07-03-2009

Polski producent telefonów komórkowych wprowadza na rynek tani telefon z obsługą dwóch kart SIM. Jest to model oznaczony jako myPhone 3350, który kosztuje zaledwie 259 zł.

Nowy telefon od myPhone cechuje się klasycznym wyglądem, doskonałą ergonomią, twórcy postawili głównie na jego funkcjonalność. Wymiary telefonu to 40 mm szerokości i 13 mm grubości. Te niewielkie gabaryty kryją w sobie dwa gniazda na karty SIM. Telefon zasilany jest baterią litowo-jonową o pojemności 750 mAh. Pozwala ona na ponad 5 godzin rozmów, a tryb czuwania wynosi około tygodnia.

MyPhone 3350 to nie tylko niewielkie wymiary i funkcjonalność, ale także wiele nowych funkcji. Komórka wyposażona jest w odtwarzacz MP3, który posiada wejście dla kart micro SD. Pozwala to na słuchanie muzyki bezpośrednio z karty. Jest także czytnik kart poprzez port USB, dzięki któremu można szybko zgrać utwory muzyczne. Urządzenie posiada również radio FM i funkcję bezpośredniego nagrywania z niego dĽwięku.

Poza tym dochodzą standardowe dodatki, typu organizera, kalendarza, alarmu i zegarka. Jest także dyktafon, kalkulator, stoper, przelicznik walut i kilka gier. Może nie jest to jakiś oszałamający produkt, jednak patrząc na jego cenę i oferowane funkcje, na pewno warto na niego zwrócić uwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *