Duński super samochód?

O kurde! To jest duński super samochód. Jakoś te dwa sowa nie idą ze sobą w parze. Kiedy myślę super samochód od razu na myśl przychodzi mi Japonia, Ameryka, Włochy, Niemcy czy nawet Francja i Anglia ale, żeby Dania? Duńskie caceńko nosi nazwę Zenvo ST1. Posiada nadmierną moc V8 z 1104 końmi pod maską! Pojemność to aż 7,0 litra z turbodoładowaniem. Od 0 do 60 rozpędza się w zaledwie 3 sekundy! Tak to prawda – sam nie dowierzałem! Duńczycy zadbali o nasze bezpieczeństwo dla tego wprowadzili ograniczenie prędkości do 232 mph, aż strach pomyśleć o prędkości maxymalnej.

Wnętrze to inna historia. To czysty luksus – normalne dla takiego auta. Skórzane siedzenia, masa zaawansowanych technologi, maximum bezpieczeństw – streszczono to w najmocniejszej formie, a może auto ma w zanadrzu jakąś niespodziankę? dla tego jest to tak skryte? kto to wie.

Ile to będzie kosztować? Nie jestem pewien, ale wiem jedno na świat wyjdzie tylko 15 egzemplarzy. Osobiście nadałbym inną nazwę temu autu : Pogromca dróg.

Projektant: Zenvo

Comments 2
  1. Fajna bryka, ale chyba mnie nie bddzie na nią stac. Ktos sobie taka kupuje?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Nowoczesny zegarek

Nowoczesny zegarek

Francuski projektant Bergignat Julien’s stworzył bardzo elegancki zegarek,

Następny
Składany telefon

Składany telefon

[youtube:http://pl

Może Ci się spodobać