Gadżety 2FUTURE.PL

08-05-2008

Akwarium dla mrówek
Za niecałe 100 zł możemy nabyć bardzo ciekawy gadżet - Ant Works, dzięki któremu będziemy mogli poczuć się jak Big Brother. Ten gadżet służący do podglądania życia mrówek, jest bardzo oryginalnym wystrojem naszego domu, a gdy dokupimy do niego podświetlenie (cena około 65 zł) będziemy mogli to robić także w nocy, z niesamowitym efektem.

Produkt wspaniale się prezentuje i na pewno zachwyci i zadziwi naszą rodzinę, znajomych. Mrówkarium Ant Works oparto na eksperymencie NASA, który odbył się w roku 2003. Badano w nim życie zwierząt w kosmosie oraz sposób, w jaki mrówki kopią tunele w niskiej grawitacji. Żel Ant Works zawiera substancje odżywcze zapewniające zdrowy rozwój kolonii.
Mrówki żyją, pracują i kopią skomplikowaną sieć tuneli w przezroczystym, nietoksycznym żelu, który zawiera substancje odżywcze spełniające potrzeby mrówek.

Z kolei dzięki temu urządzeniu możemy po naśmiewać się ze znajomych. Miraż 3D służy do stwarzania iluzji obrazu przedmiotu umieszczonego w jego wnętrzu. Jego działanie jest proste, a efekt wygląda dokładnie tak jak rzeczywisty obiekt, ale gdy spróbujecie go dotknąć wasze palce przenikają przez niego. Od razu nasuwa się myśl, jaki z niego można zrobić użytek. Pomysły nasuwają się same, lecz chyba najlepszym jest dowcip z monetą. Cena gadżetu około 30 zł.


"Bzyczek"

Znacie może taką grę "Szok Reakcja"? Bzyczek to jeden miniaturyzacja tej gry. Jest to jeden z lepszych przenośnych gadżetów, jakim możemy sobie umilić przesiadywanie w szkole, na uczelni czy zebraniu w pracy. Całość polega na jak najszybszym naciśnięciu guzika przez grające osoby, po tym jak zgaśnie światło sygnalizujące start. Kto zrobi to ostatni tego porazi prąd. Jeśli ktoś będzie próbował oszukiwać i zrobi falstart, również porazi go prąd.
Tylko wyobraĽ sobie tą sytuację - podczas całkowitej ciszy na wykładzie czy zebraniu, nagle, Twój przeciwnik porażony prądem zaczyna krzyczeć, a ty nie jesteś w stanie powstrzymać się od śmiechu.
Ponieważ Bzyczek jest naprawdę kompaktowy możemy go włożyć do każdej kieszeni, a dzięki temu że jest robiony na wzór breloka, możemy go również przypiąć do kluczy, paska czy czego tam chcecie. Teraz refleks możesz ćwiczyć dosłownie wszędzie. Urządzenie nie jest wskazane dla osób z epilepsją czy rozrusznikiem serca. Cena około 55 zł

źródło: 2future.pl

Poprzedni wpis:
Kolejny wpis:

4 comments on “Gadżety 2FUTURE.PL”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *