iPhone 3.0 OS już niebawem

Wszystkich fanów produktu firmy Apple o nazwie iPhone ucieszy fakt, iż wkrótce tj. 17 marca 2009 ukaże się “preview” nowego systemu operacyjnego dedykowanego temu urządzeniu. Do pamiętnego dnia pozostało już niewiele, co podgrzewa i tak gorącą atmosferę. Nie podana jest jeszcze data oficjalnego, pełnego wydania systemu. Bardzo oczekiwana jest najnowsza odsłona SDK, która prawdopodobnie przyniesie pewne zmiany. Miejmy nadzieję, że na lepsze. Jednym z usprawnień ma być możliwość uruchamiania aplikacji w tle z czego słynie Android firmy Google. Miejmy nadzieję, że nowa wersja spotka się z aprobatą obecnych użytkowników, jak i przyciągnie nowych.

Comments 6
 1. Sorry, ale widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Po pierwsze, nie żadna “wersja preview”, tylko 17 marca odbędzie się “preview” (czyli przedprezentacja, prezentacja wstępnej wersji) nowego oprogramowania.

  najnowsza odsłona SDK, która prawdopodobnie przyniesie pewne zmiany

  Wow, jak na to wpadłeś, Sherlocku? Nowa wersja przyniesie zmiany?! O, nie zgadłbym. Thank you, Captain Obvious.

  Jednym z usprawnień ma być możliwość uruchamiania aplikacji w tle

  Nie wiadomo, co przyniesie nowy firmware, nie ma ŻADNYCH informacji poza tym, że w ogóle będzie. Ta czy inne zmiany to tylko i wyłącznie dywagacje użytkowników, w rodzaju “a może będzie multitasking?” albo “a może będzie copy/paste”, lub “a może nic nie będzie”.

 2. Pisząc “wersję preview” miałem na myśli wersję wstępną, a co do formy jej przedstawienia to już inna sprawa. Jeśli chodzi o fakt funkcjonalności, to wiadomo jaka będzie- przynajmniej mniej więcej. Możliwość uruchamiania aplikacji w tle będzie możliwe w nowej wersji systemu.

 3. popydo, wiemy że technow jest konkurencyjnym dla Ciebie serwisem, ale nie musisz wyrażać tego w taki sposób.

  bardzo przydatna informacja, może w końcu pojawi się BLU.

 4. “Jeśli chodzi o fakt funkcjonalności, to wiadomo jaka będzie”

  Wbrew pozorom, jest spora różnica pomiędzy “prawdopodobnie będzie” a “wiadomo, że będzie” ;] Do wtorku nie wiadomo co będzie, a wszelkie informacje to tylko i wyłącznie domysły. Jasne, że domysły mogą być bardzo prawdopodobne, ale pisanie, że coś “wiadomo” to po prostu pisanie nieprawdy.

 5. BusinessWeek informuje, że spotkanie poprowadzą wiceprezes Apple ds. oprogramowania iPhone’a Scott Forstall oraz szef marketingu produktowego ds. iPhone’a Greg Josiak. Obecny ma być również starszy wiceprezes ds. marketingu Phil Schiller. Steve Jobs – jak można było oczekiwać – nie będzie obecny.

  Według Boy Genius Report w nowym oprogramowaniu iPhone’a Apple umożliwi udostępnianie połączenie internetowe komputerowi oraz wysyłanie wiadomości MMS. Udostępnianie połączenia internetowego ma odbywać się za pomocą Bluetooth oraz iPhone’m podłączonym do komputera kablem USB.

  ZA: Przemek Spider

 6. System operacyjny iPhone OS 3.0, który jutro ma być oficjalnie zaprezentowany przez Apple?a, będzie obsługiwał długo oczekiwaną funkcję kopiuj -> wklej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Dotykowy Dell już w Japonii

Dotykowy Dell już w Japonii

Koncern Dell, który już od dawna na całym świecie dostarcza użytkownikom

Następny
Nowy gracz na rynku kart graficznych.

Nowy gracz na rynku kart graficznych.

Caustic Graphics to nowa firma produkująca układy graficzne

Może Ci się spodobać