iPocketWatch w twojej kieszeni

Czym jest iPocketWatch? To eleganckie etui dla twojego iPod?a Nano. Dzięki takiej obudowie sprzęt zmieni się nie do poznania, pełniąc rolę klasycznego zegarka kieszonkowego na łańcuszku.

Edwin Conan, odpowiedzialny za projekt, pochodzi z Australii. Inspiracją były dla niego dawne zegarki kieszonkowe, stopniowo wypierane przez nowe technologie. Teraz taka forma czasomierza wraca do łask. Stworzeniu etui sprzyjała też koncepcja Apple – w iPad Nano 6 wśród dostępnych plansz zegarowych znajdziemy taka z numeracją rzymską.

iPocketWatch zostało wykonane z wysokiej jakości aluminium. Jest dostępne w kolorze srebrnym lub – na zamówienie – w czarnym. To nie tylko dodatkowe zabezpieczenie dla twojego iPod?a, ale też niezwykła stylizacja, która doda atmosfery i wzmocni twój image. Przy tym łańcuszek ułatwia dostępność do urządzenia.

Kiedy iPod znajdzie się w etui część funkcji ulokowanych na bokach sprzętu może być niedostępna, ale wciąż bez trudu obsłużysz ekran dotykowy. Nie zapominajmy też, że ideą jest chwilowa zamiana urządzenia w klasyczny zegarek i w takim wydaniu nie ma to przecież większego znaczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Stacja dokująca dla iPad?a

Stacja dokująca dla iPad?a

Interesują cię wideokonferencje?

Następny
Oszczędzanie wody z Waterpebble

Oszczędzanie wody z Waterpebble

Waterpebble to niewielki sprzęt sygnalizujący ci zużycie wody

Może Ci się spodobać