Oszczędzanie wody z Waterpebble

Waterpebble to niewielki sprzęt sygnalizujący ci zużycie wody. W trosce o ekologię i domowy budżet warto zwracać uwagę na ilość wody, jaką zużywamy czy do kąpieli, czy do zachowania czystości w naszych czterech ścianach.

Twój prysznic jest krótki czy długi? Pozwól to ocenić Waterpebble. Sprzęt wystarczy umieścić w danym miejscu, gdzie używamy wody – na przykład w kabinie prysznicowej i – gotowe. Wbudowane w urządzenie światełko da ci znać na jakim poziomie zużycia jesteś. Zielone to początkowa faza, żółte wskazuje na zużycie średnie, dopuszczalne, zaś czerwone to ostrzeżenie, że od tej chwili lepiej już nie przelewać.

Urządzenie zapamiętuje pierwsze użycie – długość twojego prysznica. Stanowi on punkt odniesienia, by rozpocząć naukę oszczędzania wody. W dowolnej chwili Waterpebble możesz zresetować.

Po co skracać czas prysznica? Wydaje się, że kilka minut to niewiele, podczas gdy przyspieszenie codziennej toalety może przełożyć się na oszczędzenie kilkudziesięciu litrów ciepłej wody dziennie. Teraz wystarczy policzyć o ile zmniejszy to twoje wydatki. Liczy się więc nie tylko ekologiczny, ale także ekonomiczny aspekt.

Cena: ?8.99

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Poprzedni
iPocketWatch w twojej kieszeni

iPocketWatch w twojej kieszeni

Czym jest iPocketWatch?

Następny
Kule z lodu

Kule z lodu

Mówi się, że połowa sukcesu w przypadku posiłku to jego wygląd

Może Ci się spodobać