Kamera z 240-gigabajtowym dyskiem

10-07-2009

HCD-HS350 to wyjątkowa kamera cyfrowa. Panasonic wyposażył swój produkt w 240-gigabajtowy dysk, który z pewnością pomieści większość danych.

Najnowsza kamera Panasonic to nie tylko pojemny dysk, to także wysoka wydajność pracy. Urządzenie uruchamia się w 0,6 sekundy ze stanu czuwania i 1,9 sekundy kiedy jest wyłączone. Kamera rejestruje obraz w jakości Full HD, który od razu jest zapisywany na wbudowanym dysku twardym. Dodatkowo, model posiada gniazdo kart pamięci SDHC z maksymalna pojemnością 32 gigabajtów. Za rejestracje obrazu odpowiada 10,6-megapikselowy czujnik 3MOS i 12-krotne zbliżenie optyczne. Całość uzupełnia 5,1-kanałowy system dĽwięku.

Jeśli chodzi o technologię to Panasonic zastosował standardowy zestaw. Dostępna jest optyczna stabilizacja obrazu, która według producenta jest wydajna nawet przy maksymalnym zoomie. Obsługę urządzenia ułatwia dotykowy wyświetlacz. Posiada on funkcję wskazywania punktu dla którego należy ustawić ostrość.

Kamera może pracować przez 30 godzin (przy nagrywaniu najwyższej jakości) lub dwukrotnie dłużej przy standardowej pracy. Urządzenie ma pojawić się w sprzedaży już w tym miesiącu, niestety na razie tylko w Japonii.

One comment on “Kamera z 240-gigabajtowym dyskiem”

  1. No to juz chyba wiadomo ile bedzie kosztowało te cacko. Na polskie to 10.000

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *