Ładowarka w bransoletce

17-03-2010

Ile razy denerwowaliście się faktem, że właśnie wyczerpał się wam telefon czy odtwarzacz mp3? Czasem brak energii i niemożliwość skorzystania z telefonu może być wręcz niebezpieczne. Doskonałym przykładem jest sytuacja, gdy musimy wezwać pomoc.

Ładowarka w kształcie bransoletki, którą widzicie na zdjęciu rozwiązuje problem braku gniazdka. To coś, co przypomina zegarek w rzeczywistości jest przenośnym, miniaturowym akumulatorem. Urządzenie możemy podłączyć do praktycznie każdego urządzenia potrzebującego naładowania - mp3 playera, telefonu, systemu gier itp.

Sama bransoletka składa się z baterii 15000Ah, wskaźnika energii (4 poziomy), waży tylko 82 gramy i posiada następujące łączniki: iPhone, Nokia II (2mm), Nokia I (3.5mm), Mini USB (do Motorola/HTC/MP3/MP4), LG, Samsung i900, Sony Ericsson, PSP,  Nintendo DSi, NDS Lite.

Urządzenie kosztuje około około 100 zł.

4 comments on “Ładowarka w bransoletce”

  1. Mnie brak energii i niemożliwość skorzystania z telefonu bo właśnie się rozładował doskwiera bardzo często dlatego coraz częściej zastanawiam się nad zakupem LG GD510 który można ładować energią słoneczną

  2. ja chyba wolę po prostu ten telefon z baterią słoneczną...

  3. A kto by nie chciał tego LG GD510 fajny jest a latem nie musisz pamiętać o ładowarce o ile mamy słoneczne lato :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *