Logitech Flight System G940

03-06-2009

Firma Logitech zapowiedziała wczoraj (02.06.2009) premierę swojego najnowszego symulatora lotu Flight System G940. W urządzeniu zastosowano technologię "siłowego sprzężenia zwrotnego", dzięki któremu podczas gry poczujemy pęd powietrza, turbulencje oraz siły grawitycyjne. Urządzenie jest dosyć wszechstronne - dzięki przyciskom możliwe jest zaprogramowanie ponad 250 funkcji. Symulator będzie dostępny w sprzedaży we wrześniu 2009.

Oto co możemy usłyszeć na temat symulatora od Ruben'a Mookerjee, dyrektora marketingu produktów do gier w firmie Logitech:

O naszych produktach z serii G można powiedzieć wiele, ale na pewno nie to, że są tuzinkowe. To samo dotyczy modelu G940. Rozpoczynając pracę nad tym urządzeniem chcieliśmy zredefiniować doświadczenia związane z korzystaniem z symulacji lotniczych. Logitech G940 daje użytkownikom poczucie niezwykłego realizmu. Niezależnie czy sterujesz samolotem pasażerskim A380, myśliwcem F/A-18 Hornet lub helikopterem Comanche, możesz mieć równoczesną kontrolę nad wszystkimi silnikami, sterować tylko jednym z nich lub ćwiczyć trudne manewry.

Poprzedni wpis:
Kolejny wpis:

2 comments on “Logitech Flight System G940”

  1. tak, sterowac a380 przy pomocy przepustnicy dla dwoch silnikow, marketingowy belkot

  2. Powiedz mi grumpy - jak ty bys reklamowal taki produkt? Moze pisalbys, ze jest zbudowany z 2kg plastiku i czterech drutow, a na to wszystko nadrukowalismy nasze logo. Dzialanie na wyobraznie potencjalnego klienta to nie jest nowa ani tymbardziej zbrodnicza forma reklamy...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *