Mysz plus klawiatura dla oburęcznych.

10-03-2009

Na rynku pojawił się ciekawy zestaw myszy i klawiatury. OCTOPUS to bezprzewodowy zestaw, wyprofilowany zarówna dla prawo jak i leworęcznych użytkowników.

Do produkcji wykorzystano najlepszej jakości składniki. Zastosowano m.in. lakier fortepianowy, znany z ekranów LCD czy telewizorów plazmowych. Powoduje on, że sprzęt ma elegancki wygląd. Jeśli chodzi o sam mechanizm, to w  klawiaturze wykorzystano pod klawiszami mechanizm nożyczek. Jest to technologia X-SCISSORS, która umożliwia cichą pracę i precyzyjne działanie.

Zestaw jest bezprzewodowy, obsługa 2.4 GHz (ISM RF Digital Radio Technology) minimalizuje ryzyko wystąpienia interferencji fal. Dzięki temu, obok siebie, może pracować wiele zestawów urządzeń bezprzewodowych. W celu zabezpieczenia symboli na klawiaturze zastosowano technologię PU Coating, czyli cienka warstwę zabezpieczającą przed ścieraniem nadruku.

Zasięg zestawu wynosi 15 metrów, a kolejnym atutem jest niskie zużycie baterii. W skład zestawu wchodzi mysz, klawiatura i futerał na myszkę. Cena wynosi 149 zł a sam produkt jest objęty 2-letnią gwarancją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *