Nowe projektory Sanyo.

Sanyo wprowadza na rynek serię projektorów oznaczoną jako PCL-XU3xx. Wszystkie charakteryzuje funkcja zarządzania poprzez sieć, również tą bezprzewodową.

Seria składa się z pięciu modeli, każdy ma nieco inne parametry. Różnice to głównie lampy o jasności 3000 i 3500 ANSI lumenów, obiektywy z 1,2 i 1,6-krotnym zoomem oraz kontrastem 450:1 i 500:1. W zamierzeniu producenta projektory z serii PCL-XU3xx mają być proste w użyciu. Są one wyposażone w funkcję automatycznego wykrywania sygnałów obrazu z innych urządzeń i w  korekcję zniekształceń trapezowych. Daje to możliwość szybkiego rozpoczęcia prezentacji.

Dodatkowo dwa modele wyposażone są w funkcję Easy Wireless LAN. Pozwala ona na integrację projektora z lokalną siecią komputerową i w ten sposób umożliwia zdalne zarządzanie i monitorowanie pracy urządzenia. Poza tym trzy modele są przystosowane do prowadzenia prezentacji multimedialnych poprzez posiadanie wbudowanych głośników.

Sanyo daje na swoje produkty trzyletnią gwarancję a na lampę limit do 2000 godzin. Pierwszy projektor z nowej serii ma pojawić się w sprzedaży już w tym miesiącu. Jego cena będzie wynosić 7929 zł. Kolejne modele zostana wprowadzone na rynek do końca bieżącego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Rozmnażający się robot

Rozmnażający się robot

Badacze Cornell University w Nowym Jorku stworzyli robota zdolnego się

Następny
Bransoletka z ukrytym (w)dźwiękiem

Bransoletka z ukrytym (w)dźwiękiem

Na tak dziwaczny pomysł wpadła fundacja Sound Advice Project, walcząca z

Może Ci się spodobać