Nowy serwis - Giełda Gwiazd

01-03-2009

"Giełda Gwiazd" to całkowicie nowy serwis, proponujący ciekawy sposób interaktywnej zabawy. Łączy on pewne aspekty działania rynku akcji i rynku "celebrities". Gra polega na kupowaniu i sprzedawaniu akcji wybranych gwiazd w taki sposób, aby zbudować jak największy własny portfel inwestycyjny.

Po zarejestrowaniu, każdy gracz otrzymuje kapitał początkowy w kwocie 10000 starsów, czyli w wirtualnej gotówce. Rywalizacja przebiega na różnych płaszczyznach. Gracze mogą rywalizować ze sobą w rankingach ogólnych, tematycznych, a także w samodzielnie tworzonych ligach prywatnych. Cena akcji zmienia się w trakcie gry w zależności od różnych aspektów. Działa zarówno rynkowy mechanizm podaży i popytu, a także kurs odniesienia, czyli rzeczywista popularność danej gwiazdy w dniu poprzednim.

gielda

Oprócz samej funkcji gry, gracze moga skupiać się w grupach rzeczywistych fanów poszczególnych gwiazd, co sprzyja możliwości wymiany poglądów i daje sposobność poznania ciekawych osób. Serwis "Giełda Gwiazd" jest unikalny nie tylko w Polsce ale i na świecie. Jego wyjątkowość wynika z nowatorskich narzędzi wyceny popularności gwiazd. Warto dodać, że gwiazdy są w serwisie przedstawione jako karykatury.

One comment on “Nowy serwis - Giełda Gwiazd”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *