OLED Panasonica

Niedawno pojawiły się informacje o szybkiej premierze 37-calowego telewizora OLED Panasonica, a dzisiaj rewelacje na temat kolejnej technologii przyszłości ? Laser TV.

O laserowym telewizorze Mitsubishi słyszeliśmy przy okazji targów CES 2008. Teraz pojawiają się potwierdzenia o wejściu urządzeń na rynek. W sklepach mają pojawić się w trzecim kwartale tego roku! W pierwszej kolejności producent zaoferuje wersję 65-calową. PóĽniej dostarczy jeszcze model o przekątnej 73 cali.

Póki co Mitsubishi nie podaje zbyt wielu, precyzyjnych informacji technicznych, ale z głosów osób, które widziały już urządzenie w akcji można wnioskować, że jakość obrazu będzie powalająca. Oby tylko cena nie była podobna.

źródło: hdtvmania.pl

Comments 2
  1. Nic szczególnego widziałem telewizory na oledach i według mnie wcale nie są lepsze niz mój Lg scarlet a w sumie to wydaje mi sie że jeżeli chodzi o odwzorowanie barw to mój telewizor jest nawet lepszy.

  2. Zgadzam się ja też mam telewizor LG i nie zauważam róznicy między moim telewizorem a telewizorami na diodach oled więc nie wiem czym sie tu tak zachwycać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Walizki ze wspomaganiem

Walizki ze wspomaganiem

Live Luggage na pierwszy rzut oka przypomina zwykłe walizki

Następny
DĽwiekoszczelny meta-materiał

DĽwiekoszczelny meta-materiał

Uciążliwy sąsiad, hałasujące za oknem dzieci, przejeżdżające samochody czy

Może Ci się spodobać