Prestigo - pilot do wszystkiego.

26-02-2009

Prestigo to nowy uniwersalny pilot w ofercie firmy Philips. Swoim użytkownikom zapewni on pełną kontrolę nad sprzętem audio-wideo.

Prestigo SRT9320 jest wyposażony w kolorowy wyświetlacz sterujący, który dzięki ekranowi reagującemu na dotyk ma ułatwić poruszanie się po wielu nowych funkcjach pilota. Warto zauważyć, że Philips wyposażył swój produkt w największy wyświetlacz wśród tego segmentu rynkowego. Ekran ma przekątną 2.8 cala i w zamierzeniu ma zastąpić standardowe przyciski. Pamięć pilota zawiera sterowniki do ponad 300000 urządzeń. Pilot można dowolnie programować, może on obsługiwać urządzenia kilku różnych marek. Dostępna jest opcja tworzenia własnych skrótów klawiszowych i włączania kilku urządzeń na raz.

srm7500_37_rtp_2s

Ciekawe jest, że na wyświetlaczu możemy ustawić ikony ulubionych kanałów, co ułatwia dostęp do nich. Pilot ma w pamięci zapisanych 500 takich ikon, możemy je uzupełnić o kolejne 10000, które są dostępne w internecie. Można je zgrać w prosty sposób, urządzenie dysponuje gniazdem USB.

Pamięć Prestigo zawiera 300000 kodów do różnych urządzeń, pilot potrafi zapamiętać sygnał z innych pilotów które stosujemy. Cena sugerowana przez producenta to 899 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *