Samsung Innov8 już w Polsce

04-12-2008

Wreszcie na polski rynek trafił telefon Samsung Innov8. Jest to bardzo zaawansowany model, którego największym atutem jest aparat o bardzo dużej rozdzielczości, wynoszącej aż 8 megapikseli!.

Mało tego, aparat posiada prawdziwą lampę błyskową (nie jakąś diodę LED, jak to w niektórych modelach bywa). Za pomocą telefonu możemy także nagrywać płynnie filmy z prędkością 30 klatek na sekundę.

Telefon posiada dość duży, 2.8-calowy ekran a także radio FM, odtwarzacz takich formatów jak DivX, WMV, Real Player czy MPEG4. Muzyki będziemy mogli posłuchać na podwójnych głośnikach stereo.

Urządzenie obsługuje sieć HSDPA a także łączność bezprzewodową Wifi. Telefon dostępny jest w dwóch wersjach, różniących się pojemnością wbudowanej pamięci: za 2099zł dostaniemy wersję 8GB lub za 2299zł wersję 16GB.

źródło: telix.pl

Poprzedni wpis:
Kolejny wpis:

One comment on “Samsung Innov8 już w Polsce”

  1. Zapomnieliscie dodac duuuuzoo info o tym telefonie : ma wbudowanego gpsa oraz mozliwosc edycji zdjec i filmow, dodtakowo ma czytnik wizytowek a juz o optycznym hmmm joysticku nie wspomne:D telefon jest rewelacyjny - trzyma zasieg doskonale oraz ma wytrzymala baterie (okolo tygodnia normalengo uzywania) :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *