Samsung Omnia II- nowa jakość

04-08-2009

Na rynku wiele jest smartphon-ów. Omnia należy do tych, o których prawie każdy słyszał. Druga wersja tego modelu jest dużo ciekawsza niż poprzednia. Pierwsza wersja miała różne opinie i mnie osobiście nie przypadła do gustu. Nowy model posiada wysokiej jakości wyświetlacz o przekątnej 3,7 cala i jest zdolny wyświetlać obraz w rozdzielczości 480 x 800 piksela. Wykonany został w technologii AMOLED. Niestety obsługuje tylko 65 k kolorów. Powiem szczerze, że to nie przeszkadza to za bardzo w użytkowaniu. Wiem z doświadczenia. Omnia wyposażona jest oczywiście w moduł komunikacji bezprzewodowej WiFi oraz system nawigacji satelitarnej GPS. Wszystko wykonane jest według najnowszych standardów jakościowych.

3 comments on “Samsung Omnia II- nowa jakość”

  1. Masz rację. Tekst trochę mi nie wyszedł. Pisałem go późno w nocy. Dzięki za krytykę. Przepraszam wszystkich za tę wpadkę.

  2. Kasowanie komentarzy, moim zdaniem to wyrabianie opinii negatywnej, a w tym przypadku odrzucanie dużej części komentujących użytkowników. Nie zapominajcie, że to nie Wy (odnosząc się do administracji) tworzycie serwis tylko użytkownicy i to właśnie w nich pokłada się rozwój serwisów zarówno tych mniejszych jak i większych.

  3. Niestety nie wszystkie komentarze nadają się na publikację. Tutaj dyskutujemy tylko na temat związany bezpośrednio z tematem posta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *