Seria "Gadżetów" Banpresto


Banpresto DangerBomb Clock
– ?bombowa? pobudka

Dla tych, co mają problemy ze wstawaniem i lubią oglądać agenta 007 lub lubią wyzwania, firma Banpresto przygotowała budzik na miarę agenta. Banpresto DangerBomb Clock, to jak sama nazwa wskazuje zegarek bomba. Kiedy urządzenie rozpoczyna budzenie należy podejść do niego i? rozbroić je. W tym celu trzeba rozłączyć kabelek, który ma ten sam kolor, co mrugająca się w tym czasie na bombie lampka. W przypadku pomyłki urządzenie dalej ?wybucha? aż do momentu, gdy odłączy się odpowiedni kabelek. Przy okazji wyrobimy sobie refleks, na wszelki wypadek jak byśmy mieli okazję rozbrajać prawdziwą bombę. Gwarantujemy bardzo podobne wrażenia!. Cena około 40 $. Do nabycia w GeekStuff.com

źródło: gadzetomania.pl

Banpresto Aurora Pallete – domowa “zorza polarna”

Nie każdy i nie wszędzie ma okazję oglądać zjawisko świetlne znane nam także jako zorza polarna. Firma Banpresto skonstruowała urządzenie, dzięki któremu będziemy mogli podziwiać te fascynujące zjawisko u siebie w domu. Urządzenie Aurora Pallete przez projekcję na sufit lub ścianę daje możliwość tworzenia relaksującego obrazu. Dla jeszcze lepszego efektu, ten ciekawy gadżet można ustawiać pod różnymi kątami. Wyglądem urządzenie przypomina gigantyczną pigułkę (13 x 18,5 x 11 cm) umieszczoną na stojaku.

Urządzenie zasilane jest czterema ogniwami AA i może działać na komplecie baterii przez 20 godzin. Dodatkową opcją jest auto wyłączanie urządzenia po 30, 50, 90 lub 120 minutach pracy. Aurora Pallete kosztuje około 55$.

źródło: media2.pl

BANPRESTO Feeling Egg Four Pack

Te cztery jaja, nie są zwykłe, i nie służą bynajmniej do jedzenia. Nie zobaczysz ich również w lodówce w supermarkecie. Połóż je w ciemnym pokoju i włącz je! Jajka zaczną świecić w czterech wspaniałych kolorach. Twój pokój stanie się najwspanialszym miejscem na Ziemi. Jajka firmy Banpresto noszą nazwę Feeling Egg Four Pack i są do nabycia w cenie około 28 $, za czteropak.

źródło: www.strapya-world.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Polski superkomputer Galera

Polski superkomputer Galera

3 kwietnia 2008 w Centrum Informatycznym Trójmiejskiej Akademii Sieci

Następny
PENTAGRAM PathFinder P 310x

PENTAGRAM PathFinder P 310x

Pentagram zaoferował gamę ciekawych odbiorników do nawigacji GPS: PENTAGRAM

Może Ci się spodobać