PENTAGRAM PathFinder P 310x

21-04-2008

Pentagram zaoferował gamę ciekawych odbiorników do nawigacji GPS: PENTAGRAM PathFinder (P 3100, P 3101, P 3104) w cenach od 139-199 zł. Odbiornik jest wyposażony w bezprzewodowy interfejs Bluetooth o zasięgu około 15 metrów. Dzięki temu rozwiązaniu komunikuje się z telefonami, smartphonami, palmtopami oraz innymi urządzeniami. Nie są potrzebne żadne kable.

Stabilną i wydajna pracę odbiornika sygnału GPS zapewnia nowoczesny, 32 kanałowy chipset MTK. Układ ten charakteryzuję się wysoką sprawnością oraz krótkim oczekiwaniem na ustalenia pozycji. W połączeniu z wbudowana, niskozakłoceniową anteną czyni z niego niebywale czułe urządzenia, zdolne do prawidłowego określania pozycji nawet w trudnych warunkach.

Urządzenie oferuje wyjątkowo długi czas pracy urządzenia. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu energooszczędnego układu sterującemu oraz pojemnemu akumulatorowi. PENTAGRAM PathFinder jest wyposażony w unikalną funkcję oszczędzania energii ? w przypadku braku połączenia z innym urządzeniem moduł GPS przechodzi w stan uśpienia. Ponowne połączenie błyskawicznie aktywuje moduł GPS.

Odbiornik GPS PENTAGRAM PathFinder jest objęty 24 miesięczną gwarancją door-to-door w systemie pomocy i wsparcia S.O.S

Odbiorniki sygnału GPS PENTAGRAM Pathfinder współpracują z dowolnym programem do nawigacji. Poniżej znajduje się lista przetestowanego oprogramowania.

- Automapa

- Tottom

- Wayfinder

- Mapamap

- Smart2Go

- Igo

- NaviExpert

Odbiorniki sygnału GPS PENTAGRAM Pathfinder współpracują z dowolnymi urządzeniami wyposażonymi w interfejs Bluetooth i obsługujących protokół SPP (Serial Port Profile).

Za tak stosunkowo niską cenę (700zł) można więc nabyć odbiornik GPS, który może działać jak zwykła nawigacja GPS.

źródło: itbiznes.pl

Poprzedni wpis:
Kolejny wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *