Serwer Cloud w wersji Smart i Pro

Komfort w prowadzeniu wirtualnej infrastruktury zapewnią ci usługi od Forpsi Cloud. Forpsi Cloud Computing gwarantuje wysoki poziom elastyczności możliwości adaptacyjnych oraz wirtualnie nieograniczoną skalowalność. Usługa jest dostępna w dwóch wariantach: Serwer Cloud Pro i Serwer Cloud Smart.

Serwer Cloud Pro to rozwiązanie pozwalające na pełną indywidualizację funkcji – jego komponenty i ustawienia techniczne oraz operacyjne umożliwiają konfigurację wedle upodobań Klienta, w pełni odpowiadając na jego potrzeby. Serwer jest przy tym bardzo wydajny i bezpieczny. Wyróżniającą cechą Serwera Cloud Pro jest udostępnienie opcji wyboru hypervisor’a, z którym tworzy się Serwer Cloud spośród VMware, Hyper-V oraz Hyper-V Low Cost. Nie ma także problemu z łączeniem go z innymi serwerami Cloud Pro przy użyciu Wirtualnych Switchy oraz z usługami takimi jak Balancer’y czy Unified Storage. Korzystając z tego serwera mamy również dostęp do zaawansowanych funkcji technicznych, takich jak Snapshot’y, Rozszerzone Zarządzanie (Extracontrol), Import oraz Eksport obrazów dysków. Klient ma do dyspozycji szeroki wybór szablonów, a indywidualizacja konfiguracji pozwala stosować go wedle jego preferencji.

Atrakcyjnym rozwiązaniem jest również rozliczanie godzinowe i na podstawie zużycia (pay-per-use), dzięki któremu korzystający płaci w zależności od faktycznego czasu działania serwera. W przypadku Serwera Cloud Pro połączenie sięga szybkości 1000 Mbit/s, a ruch w kierunku internetu i sieci prywatnych jest nielimitowany. Przy nabyciu Serwera Cloud Pro można zyskać darmowe licencje Plesk (do 10 domen) oraz darmową próbę Monitoringu Cloud.

Serwer Cloud Smart jest dobrą alternatywą dla tych, którzy potrzebują usługi taniej i szybkiej. Tu również dostępne są różne opcje, uwzględniające funkcje takie jak zakres mocy obliczeniowej, przestrzeń dyskową czy limity przepustowości. Serwer Cloud Smart bazuje przy tym na technologii VMware oraz storage SSD, stanowiąc ciekawą propozycję w kategorii najniższych cen za usługę Cloud Computing. Świetnie sprawdzi się do testów, jak i do tworzenia Wirtualnych Desktop’ów.

Usługi oferowane przez Forpsi Cloud to wygoda zarządzania danymi, dostępnymi w dowolnym miejscu, w szybki i łatwy sposób. Przechowywanie dokumentów i plików na dysku wirtualnym jest krokiem ku innowacyjnym rozwiązaniom w twojej działalności. W ofercie Forpsi.pl znajdziesz ciekawe promocje, dzięki którym wprowadzanie nowych usług staje się jeszcze bardziej atrakcyjne.

Zobacz galerię zdjęć >>>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Transmiter FM

Transmiter FM

Jazda samochodem będzie o wiele przyjemniejsza, jeżeli w tle będzie rozbrzmiewać

Następny
Kryształowa Stacja Pogodowa

Kryształowa Stacja Pogodowa

Termometry znudziły Ci się już dawno?

Może Ci się spodobać