Smartfon z procesorem 1 GHz.

08-09-2009

Toshiba planuje wprowadzić do sprzedaży w najbliższym czasie nowy model smartfona. Będzie on wyposażony w wydajny procesor i najnowszy system Windows Mobile 6.5.

Urządzenie ma być następcą modelu TG01, który zbiera doskonałe recenzje. Toshiba ponownie wykorzysta procesor z rodziny Qualcomm Snapdragon, tym razem będzie on pracował z częstotliwością 1  GHz. Kolejna zmiana to system operacyjny. Niedawno pojawiła się najnowsza odsłona Windows Mobile i to pod tą platforma będzie pracować nowy smartfon. Zawiera ona sporo nowinek, Toshiba zapewnia, że jej produkt będzie w stanie wykorzystywać je wszystkie.

Odnośnie pozostałych parametrów to nie będą się one różniły od tych jakie posiada model obecny już na rynku. Standardowo, smartfon będzie wyposażony w 4,1-calowy dotykowy ekran o rozdzielczości 800x480 pikseli. Do tego dochodzi łączność 3G, HSPA oraz WiFi. Z dodatków warto wspomnieć o cyfrowym aparacie, gnieĽdzie kart pamięci microSD oraz Bluetooth. Smartfon Toshiby będzie posiadał 256 MB pamięci RAM.

Poprzedni wpis:
Kolejny wpis:

One comment on “Smartfon z procesorem 1 GHz.”

  1. Ciekawie ciekawie, tylko ciekawe jaka bateria bedzie bo jak przy ciężkiej pracy wytrzyma tylko 5 godzin lub nawet 8 No to Porażka:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *