BeoSound 5 - Bang & Olufsen

09-02-2009

Wybór odtwarzacza muzyki nie jest prostą sprawą. Jeśli już wybierzesz coś odpowiedniego okazuje się, że urządzenie magazynujące nie prezentuje się dobrze lub nie jest do końca funkcjonalne. Najlepszym rozwiązaniem byłoby nie posiadanie owego sprzętu do odtwarzania muzyki, co także sprawia problem.

Bang & Olufsen rozwiązuje prawdopodobnie wszystkie nasze problemu. Firma stworzyła luksusowy odtwarzacz BeoSound 5. Musze przyznać, że nowoczesny odtwarzacz prezentuje się naprawdę elegancko. BeoSound 5 nie jest tylko urządzeniem, które magazynuj muzykę. Inteligentny odtwarzacz przeszuka Twoją playlistę odnajdując podobne kawałki pod względem rytmu, tonacji, czy stylu wokalnego.

Wyposażenie urządzenia w dysk twardy o pojemności 500GB pamięci, czyni go prawdopodobnie "największym" odtwarzaczem multimedialnym na świecie. Zgromadzona pamięć pozwoli nam pomieścić ponad 28,000 piosenek w formacie WMA. Za sterowanie odpowiedzialny jest nowoczesny 10-calowy ekran, oraz aluminiowa tarcza, która odpowiedzialna jest za całą nawigację. Bang & Olufsen wycenia swoje urządzenia na $5,900.

One comment on “BeoSound 5 - Bang & Olufsen”

  1. Sprzęt na prawdę bardzo ładnie prezentuje się w mieszkaniu, polecam każdemu kto zwraca uwagę na design.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *