Czyżby nowe Playstation Portable?

21-02-2009

Firma Sony uwielbia zaskakiwać swoich klientów co raz to nowocześniejszymi i bardziej niezwykłymi produktami. Dzisiaj moje oczy przykuło urządzenie podobne do PSP. Posiada on duży wysuwany, jasny ekran lcd, mikrofon do komunikacji przez Skype oraz wyjście telewizyjne. Jeśli chodzi o sterowanie, to urządzenie wyposażone jest dosyć standardowo. Posiada bowiem klawisze strzałek, 6 klawiszy funkcyjnych i 2 Jog Dial-e do manulanego sterowania np. postaciami. Na razie trwają testy tego nowego produktu i nie znamy więcej szczegółów co do jego parametrów technicznych. O dalszych losach najnowszego "dziecka" firmy Sony będziemy informować na łamach naszego serwisu.

Poprzedni wpis:
Kolejny wpis:

One comment on “Czyżby nowe Playstation Portable?”

  1. Kolejne plotki na temat PSP2. Zgodnie z relacją płynnie posługującego się językiem japońskim informatora, Sony zamieściło na swojej stronie ogłoszenie o pracy dla testera nowej maszynki do gier. Urządzenie ma być ponoć "częścią serii Playstation/PSP". Wybrany szczęśliwiec będzie częścią zespołu doradców, których zadaniem będzie "sprawdzanie funkcjonalności oprogramowania konsoli", czyli mówiąc krótko -- granie. Dodatkową zachętą ma być możliwość przetestowania nowych, niewydanych jeszcze maszynek do gier, a także niewydanych jeszcze urządzeń peryferyjnych do PS3.

    Jak sami widzicie, wygląda to dość mętnie, nie napalamy się zatem specjalnie, żeby uniknąć niepotrzebnych rozczarowań. Sama praca testera bardzo by nam odpowiadała -- obawiamy się jednak, że z naszym japońskim odpadamy w przedbiegach.

    źródło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *