Laptop z 16 GB ramu?

Dell nie pozostaje w tyle na rynku laptopów. Przedstawiła ostatnio swoje nowe, super szybkie laptopy z serii Precision. Jeden z dostępnych modeli można opcjonalnie rozszerzyć do 16GB pamięci RAM.

Modele M6400, M4400 oraz M2400 są naturalnymi następcami modeli M6300, M4300 oraz M2300. Mają także odpowiednio takiej samej wielkości ekrany jak poprzednicy.

I tak Dell M6400 posida matrycę o przekątnej 17 cali, wydajną kartę graficzną nVidia Quadro, 1TB miejsca na dysku oraz aż do 16GB pamięci RAM!!! Niższy model to ?tylko? do 8GB pamięci, a najniższy z nich ma ważyć nieco ponad 2 kg.

Do sklepów mają trafić na jesień tego roku. Firma wkrótce przedstawi trochę bardziej szczegółową specyfikację techniczną.

źródło: engadget.com

Comments 3
  1. Moim zdaniem i tak laptopy nie sa tak dobre jak kompy stacjonarne moze sa troche praktyczniejsze ale nic nie pobija kompa stacjonarnego o dobrych parametrach i do tego tak jak ja mam podłączony telewzior 42 cale Lg i mozna robic wszystko a filmy to dopiero coś a na takim laptopie co ma matryce z 17 cali to lipa no.

  2. Lg to dobra firma i robi dobre telewizory ale bez przesady żeby siedzieć tak blisko nich to już lekkie przegieci i może obraz będzie ładny ale Twoje oczy chyba srednio to zniosa na poczatku może bedzie ok ale zobaczysz po jakims czasie. Telewizory charakteryzuja się duża jasnością i nie radził bym tak robić.

  3. wyśmienity laptop
    poluje na niego już od jakiegoś czasu
    jak uda mi się znaleĽć matryce RGB LED + antiglare
    to go posiądę ]:->

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
Eee Box – stacjonarna wersja Eee PC

Eee Box – stacjonarna wersja Eee PC

ASUSTeK wprowadził do swojej oferty stacjonarną wersję Eee PC, znaną jako Eee

Następny
Koncepcja laptopa z rozsuwaną klawiaturą?

Koncepcja laptopa z rozsuwaną klawiaturą?

Firma Electronic Keyboards, Inc

Może Ci się spodobać