LG z Androidem

14-09-2009

Firma LG coraz częściej słyszana jest w kontekście telefonii komórkowej. Czy to dobrze? Według mnie tak, bo koreański producent ma potencjał. Trzeba tylko poczekać aż pokaże pazur i będziemy z niego dumni. Pewnie niektórzy złośliwi myślą, że długo to nie nastąpi. Mylą się. Może to się stać już niebawem. Wszystko to dzięki systemowi operacyjnemu Android, który ma zawitać do nowego modelu telefonu tej firmy. GW620 to nazwa proponowana przez LG dla tego cacka. Niestety nie znam wielu szczegółów technicznych. Na pewno ma mieć 3-calowy wyświetlacz. Klawiatura ma być QWERTY i być wysuwana. Osoby lubiące robić zdjęcia nie zawiodą się. Producent nie zapomniał o aparacie cyfrowym i to o matrycy 5 MP. Podobno interfejs użytkownika ma być całkiem sympatyczny i nie mieć "udziwnień". Zobaczymy, czy na zapowiedziach się nie skończy. Teraz tylko czekać na i z niecierpliwością patrzeć na półki sklepowe.

5 comments on “LG z Androidem”

  1. S-Class + Android nie mogę się doczekać, do tego telefon będzie łatwy w użytkowaniu ponieważ wysuwana klawiatura Qwerty to już sprawdzone rozwiązanie m.in. w LG Pradzie!

  2. Wygląd jest jak dla mnie typowo biznesowy czyli profesjonalny

  3. coraz częściej wspominana ? ... od jakiegoś czasu wychodzi na lidera raczej...

  4. LG w ostatnim czasie poczyniło bardzo duże postępy jesli chodzi o technologie zwłaszcza w telefonach komórkowych,a miano lidera to chyba tylko kwestia czasu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *