Nowy iPod shuffle z podwojoną pojemnością, porozmawia z tobą

Ostatnimi czasy, aż roi się od pogłosek dotyczących nowych urządzeń Apple. Bum, tym razem plotka o Apple okazuje się prawdziwa.

Apple podwoił właśnie pojemność swojego iPoda shuffle do 4 GB(1000 piosenek). Nowy projekt dostępny w dwóch kolorach czarnym i srebrnym, oferuje nam całkiem nową funkcję VoiceOver, dzięki której po uruchomieniu odtwarzacz powie nam, jaki leci utwór i kto jest jego autorem. Niestety wadą jest to, że nowy shuffle oferuje taką opcję zamiast wyświetlacza, co z biegiem czasu okaże się wielkim utrudnieniem.

Jak informuje nas engadget funkcja VoiceOver dostępna będzie w języku: angielskim, czeskim, holenderskim, francuskim, niemieckim, greckim, włoskim, japońskim, chińskim (mandaryńskim), polskim, portugalskim, hiszpańskim i tureckim.

Za “najmniejszy odtwarzacz muzyczny świata” będzie trzeba zapłacić około 399 zł – cenę ustalił dystrybutor produktów Apple w Polsce, iSource.

Comments 5
 1. Co wchodzę na news, to bzdury.

  Ostatnimi czasy, aż roi się od pogłosek dotyczących nowych urządzeń Apple. Bum, tym razem plotka o Apple okazuje się prawdziwa.

  Bum, akurat iPod Shuffle jest jedynym produktem ostatnio, o którym nie było masy plotek przed premierą. W zasadzie był zupełną niespodzianką, do ostatniej chwili wszyscy myśleli, że po prostu rozszerzą pamięć dwukrotnie.

  Niestety wadą jest to, że nowy shuffle oferuje taką opcję zamiast wyświetlacza, co z biegiem czasu okaże się wielkim utrudnieniem.

  Pierwszy Shuffle wyszedł w 2005 roku – zauważenie, że nie ma wyświetlacza zajęło Ci 4 lata?

  Za ?najmniejszy odtwarzacz muzyczny świata? będzie trzeba zapłacić około 299 zł.

  Rozumiem, że tę liczbę sam wymyśliłeś w trakcie pisania newsa, bo nie ma jeszcze żadnych oficjalnych ani nieoficjalnych ustaleń dotyczących polskiej ceny…

 2. Ostatnimi czasy, aż roi się od pogłosek dotyczących nowych urządzeń Apple. Bum, tym razem plotka o Apple okazuje się prawdziwa.” – miałem tu na myśli pogłoski dotyczące urządzeń Apple, przykładowo plotka o dotykowym netbooku od Apple, która została oficjalnie potwierdzona.

  Niestety wadą jest to, że nowy shuffle oferuje taką opcję zamiast wyświetlacza, co z biegiem czasu okaże się wielkim utrudnieniem.” – popydo nikt tu nie mówi o urządzeniu z przed 4 lat, tylko o nowym, bez przyciskowym i w dodatku bez ekranowym shuffle

  Za ?najmniejszy odtwarzacz muzyczny świata? będzie trzeba zapłacić około 299 zł.” – nie, ta liczba nie została wymyślona, opiera się ona na kosztach urządzenia za granicą.

 3. “przykładowo plotka o dotykowym netbooku od Apple, która została oficjalnie potwierdzona.”

  Nie wiem co na to odpowiedzieć… Apple powiedziało, że nie pracuje nad netbookiem

  “nikt tu nie mówi o urządzeniu z przed 4 lat, tylko o nowym, bez przyciskowym i w dodatku bez ekranowym shuffle”

  Jest to tak samo idiotyczne, jak stwierdzenie, że nowy model samochodu ma koła.

  “nie, ta liczba nie została wymyślona, opiera się ona na kosztach urządzenia za granicą.”

  Więc napisz, że w USA kosztuje 70$, a nie pisz polskiej ceny z kosmosu, nie biorąc pod uwagę marży rodzimych dystrybutorów, niestabilnego kursu złotówki etc…

 4. Tylko, że nowy shuffle nie oferuje takiej opcji zamiast wyświetlacza, bo tego nie było już od dawna ;). Prędzej zamiast przycisków, które będą teraz tylko na słuchawkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni
iPod touch 2G całkowicie shakowany przez NitroKey

iPod touch 2G całkowicie shakowany przez NitroKey

Grupa programistów pod nazwą NitroKey złamała wszystkie zabezpieczenia firmy

Następny
gCubik, czyli sześcio-ekranowa kostka w akcji

gCubik, czyli sześcio-ekranowa kostka w akcji

Teoretycznie rzecz biorąc, gCubik to innowacyjny pomysł trójwymiarowego pudełka

Może Ci się spodobać